כסאות אורחים

איך גורמים ללקוח להמתין כמו אורח רצוי?

 

כסאות אורחים דקורטיביים לפינת ההמתנה במשרד מספקת לאורחים שלכם או למי שממתין לפגישה, לחומר מוכן או סתם לאחד העובדים שיתפנה, מקום נוח ונעים להעביר בו את הזמן. יותר מכך – הם מציגים למשרד כולו מראה יותר ביתי וחמים, ולרוב בעלי משרדים ובתי עסק בהחלט מעוניינים באפקט הזה.

ספת קבלה או ספה דו-מושבית, וטוב מכך – כסאות אורחים משרדיים – מספקים מעין סלון קטן שהוא מקום ייעודי בעבור הלקוחות שלכם ומבקרים אחרים. עסקים רבים אחרים ימצאו ברכישת כסאות אורחים פתרון מועיל הן לצורך הצעת פינה נוחה יותר להמתנה בעבור המבקרים, בכדי שלא יאבדו את סבלנותם במהירות, והן כדי להעניק למשרד כולו תחושה נעימה וסובלנית.כסא המתנה למשרד

כסאות במספר גדלים – יחידות נפרדות, יחידות זוגיות, יחידות לשלושה יושבים ואפילו יחידות גדולות יותר או ספות בצורת ר' או ח' – שאליהן נלווה שולחן קפה נמוך יהיו בחירה אידאלית בעבור משרדים שמקבלים תנועה רגילה של אנשים. לא מדובר על משרד של קבלת קהל רחב, שזקוק למתחם ישיבה והמתנה גדול ופחות "סלוני" באופיו, אלא במיוחד למשרדים שבהם אתם נדרשים מדי פעם לארח לקוחות או שליחים מטעמם להמתנה קצרה. כסא נקי ואטרקטיבי יכול להוסיף לאווירה באזור הקבלה שלכם ולאפשר למבקרים להרגיש הרבה יותר טבעיים ונינוחים בזמן שהם מחכים.

 

באיזה כסאות אורחים יש לבחור?

כסאות האורחים הנפוצים ביותר לשימוש במשרדים בישראל כיום בנויה מיחידות של שניים ושלושה מושבים הכוללות גם שולחן קפה. לרוב כסאות אורחים עשויים ממתכת, שהיא עמידה יותר ופחות מתלכלכת ונשחקת מאשר עץ למשל, היא עמידה במיוחד ונוחה לניקוי (מה שבהחלט תרצו לבצע בהם בסוף ימים עמוסי מבקרים).

אז האם אתם מחפשים דרך קלה לשמור על אורחים והמבקרים נינוחים וסובלניים בזמן שהם יושבים בחדר המתנה של העסק שלכם – זכרו שכסאות אורחים למשרד, מספקים תוספת מלבבת לכל לובי או טרקלין.

כסאות המתנה נוחים

אל תתפשרו על כסאות אורחים בנאליים רגילים, אלא בחרו בכאלו שיספקו לכל הפחות תמיכה ונוחות בעבור האורחים שלכם. קחו בחשבון שהבחירה שתעשו היא למעשה בהתאם ליכולת ההשקעה שלכם, ושיש טווח נרחב של כסאות זמינים כיום, בשלל סגנונות אטרקטיביים ויפהפיים שיכולים ממש להביא מראה חדש ומשב רוח מרגש לחדר ההמתנה או למשרד כולו, אם תרצו להשקיע יותר בריהוט המשרד.

חייגו אלינו
052-8275005