ניקוי מזרנים

ניקוי מזרניםאחד מפריטי הריהוט החשובים בביתכם הוא המיטה. בן אדם מבלה כשליש מחייו בשינה (בין 30 ל-40 שנות שינה לאדם שמגיע לשיבה טובה) ועל כן המיטה היא למעשה הרהיט שמשמש אותנו יותר מכל רהיט אחר. אבל בעצם, אם חושבים על הדבר לעומק, המיטה מהווה רק מסגרת יפה ונעימה לחפץ שהוא-הוא המספק לנו את האפשרות למנוחה נינוחה, בוטחת ונעימה – המזרן שעליה!

מכל זה מסתבר שמזרן למיטה הוא האביזר הביתי שבו אנחנו עושים את השימוש הארוך והתכוף ביותר

ניקוי מזרניםדמיינו שבמהלך 7 או 8 שעות משעות היום תסתובבו צמודים לאביזר או חפץ מסוים. האם תרצו שהוא יהיה מתוחזק היטב? נעים למגע? ריחני ונקי? התשובה היא – בוודאי. ומן הסתם גם תשקיעו זמן וכסף לא מבוטלים בתחזוקתו. כזה בדיוק הוא מזרן המיטה שלכם, וגם יתר המזרנים בביתכם. כל בני הבית מבלים עליהם שעות רבות ועל כן יש פעולה שהקפדה עליה אחת לזמן מה תהיה מבורכת ותתרום לחייכם איכות אמתית. הפעולה הזו היא ניקוי מזרנים.

מזרני המיטות צוברים הרי אבק, לכלוך, הפרשות שונות כמו זיעה ועוד

במקרה של מזרני ילדים לעיתים הם עלולים גם להיות מוכתמים וספוגים בשתן. גם קרדיות האבק הזעירות מוצאות להן מקום במזרני המיטות, וכל מי שאלרגי אליהן סובל בשל כך עד מאוד ובריאותו נפגמת. אנשים רבים חיים עם המצב הזה בכניעה ולא חושבים אפילו להזמין ניקוי מזרנים. במקום זה מתאפקים ומתייצבים בחנות המזרנים רק כשהמזרן שלהם כבר הרוס לגמרי.

מנקי מזרנים, מסתבר, ישמחו לבוא לביתכם ולעשות בו עבודה מוקפדת ויעילה מאין כמוה של ניקוי מזרנים בכל הדירה. פעולה זו תותיר אתכם לאחריה עם מזרונים נקיים, רעננים ומחודשים, וההוצאה תהיה קטנה בהרבה מזו הכרוכה ברכישת מזרונים חדשים, ואפילו מקנייה חוזרת ונשנית של מגני מזרון, שמתבלים במהירות ואף סופגים לתוכם ריחות ואינם מונעים את השינה המשותפת יחד עם קרדיות האבק.

ניקוי המזרונים על-ידי איש מקצוע מתבצע באמצעות ניקוי יבש בקיטור

הקיטוב פועל בלחץ אוויר עז שמצליח להסיר מהבד המצפה את המזרון כתמים קשים, להפיג ממנו ריחות רעים או מעופשים, ולרענן אותו. בנוסף יופעל על המזרון גם שואב אבק מקצועי ועוצמתי שיגיע עמוק אל פנים המזרון וישאב ממנו את הלכלוך והאבק שנצברו בו במהלך השנים ואת הקרדיות שמצאו בו מקום מחייה. התוצאה תחסוך לכם הוצאת אלפי שקלים ברכישת מזרונים חדשים, ותספק לכם מזרן נקי ונעים יותר לבלות עליו את שעות השינה הרבות אשר להן אתם כל כך זקוקים. מומלץ, אגב, לערוך את ניקוי המזרונים לכל מזרון ומזרון שיש בבית באותה הזמנה. מן הסתם הדבר יזכה אתכם בהנחה, ובעיקר יהיה זה נחמד להיפטר באחת ממצבור ענק של אבק וקרדיות ולהישאר עם מזרוני מיטה מחודשים ומרועננים בכל רחבי הבית.

חייגו אלינו
052-8275005