ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחיםלשטיח בביתנו יש מספר תפקידים חשובים, תפקידו הראשון הוא המראה והיופי שהוא מסב לבית, השטיח בביתנו משרה אוירה של חמימות ומשפחתיות. תפקידו השני של השטיח הוא לשמש כמעין פילטר לכל האבק והלכלוך הנמצא באוויר ביתנו, כלומר כל האבק והלכלוך משתקעים בשטיח. בנוסף לכך אנו דורכים על השטיח שלנו עם נעליים מלוכלכות יחד עם משקל גופנו אשר לוחץ את כל הלכלוך לעומק השטיח, יש גם המון אנשים המחזיקים חיות מחמד בבית והשטיח מושך אליו שערות ולפעמים ריחות של שתן, לכן מומלץ לעשות לפחות פעם בשבוע ניקוי בסיסי הכולל שאיבת השטיח מהלכלוך שהצטבר על השטיח, אך כאשר אנו שואבים את השטיח בבית אנו מנקים את הלכלוך שהצטבר מעל פני השטיח, אך מה עם הלכלוך ששקע בעומקו? בשביל זה מומלץ להיעזר בחברת ניקיון מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים.

ניקוי שטיחים למקצוענים בלבד

ניקוי שטיחיםקיימות הרבה חברות לניקוי שטיחים הפועלות ללא ידע אשר משתמשות בחומרים שאינם ראויים לשטיח וללא אבחון סוג השטיח לפני תחילת העבודה. אנחנו ב"חידוש רהיטים" מתמחים בכל סוגי השטיחים טבעיים וסינטטיים, בין היתר אנו מתמחים גם בשטיחי עבודת יד. אנו נפעל וננקה את השטיח שלכם מהיסודות שלו, נסיר את כל כתמי הלכלוך והשומנים שהצטברו עליו. בעת הזמנת הניקוי יגיע אליכם לבית נציג מומחה מטעם "חידוש רהיטים" ויבחן את סוג השטיח ואת מצבו הכללי של השטיח ורק לאחר מכן יתאים את החומרים אתם הוא יבצע ניקוי שטיחים בביתכם. בנוסף לכך בניקוי שטיחים אנו משתמשים בחומרים מנטרלי ריחות למקרים של ריחות של שתן ובעלי חיים כך שלאחר הניקוי השטיח שלכם יישאר ללא ריחות לוואי.

תהליך ניקוי שטיחים

1. אבחון סוג השטיח ומצבו והתאמת חומרים לסוג השטיח.
2. שאיבת הלכלוך מעל פני השטיח.
3. ריסוס חומר המרכך את השטיח ומפרק את השומנים, הלכלוך והכתמים.
6. פעולת הזרקה חומר לעומק השטיח ושאיבתו יחד עם כל הלכלוך שהצטבר בעומק השטיח
7. בתום פעולת הניקוי אנו מבצעים בדיקה נוספת שכל הכתמים אכן הוסרו ובמידת הצורך אנו נחזור על הפעולה.

מה חשוב לדעת בניקוי שטיחים?

ניקוי שטיחיםהניקוי מתבצע בבית הלקוח, תהליך הניקוי מתמשך בין חצי שעה לשעתיים. לאחר מכן השטיח יישאר לח בין 12 ל24 שעות תלוי בתנאי מזג האוויר וסוג השטיח, בזמן המתנה אין לא לעשות שימוש בשטיח.

חייגו אלינו
052-8275005