שולחן כתיבה

שולחן כתיבהאנחנו מגיעים לקראת סיומו של החופש הגדול, בו הילדים נפשו, חגגו, שיחקו ועשו הכול חוץ מללמוד. שנייה לפני שחוזרים אל התלם, חשוב לרכוש את כל האביזרים הנחוצים, לתחילתה של שנה חדשה. יחד עם תרמילים חדשים וספרי לימוד, כל ילד חייב שולחן כתיבה נוח ופרקטי להכנת השיעורים.

מאחר ומדובר בילדים שלנו, חשוב להשקיע במוצרים איכותיים, לכן שולחן כתיבה מעץ מלא, עם מדפים פונקציונאליים, מקום למחשב, מגירות נוחות וכמובן מקום להנחת הספרים והמחברות בזמן הכנת השיעורים. בנוסף אל שולחן כתיבה נוח, חשוב לרכוש כיסא אורתופדי תואם לשולחן, בכדי להעניק לילד את הנוחות המקסימאלית בזמן שהוא יושב בשולחן.

שולחן כתיבה לילדים

ילדים רבים, אשר מכינים שיעורים על המיטה, נאלצים לסבול לאחר מכן מבעיות בגב ומכאבים. בכדי לאפשר לילד להתפתח בצורה הנכונה ולגרום לו ליהנות מהכנת השיעורים, חשוב לספק לו את הנוחות, על ידי שולחן כתיבה נוח ופרקטי, עם כיסא מרופד בגודל המתאים, שיאפשר לו יציבות וישיבה זקופה.

"שולחן כתיבה" זהו שם אולי מעט מטעה, שכן לא מדובר רק בשולחן עליו כותבים ועושים שיעורי בית לצורך העניין, אלא שולחן שיכול לשמש גם כשולחן מחשב, או לצרכים משרדיים שונים. במקרים מסוימים שולחן כתיבה יכול לשמש לכל המטרות הנ"ל, במידה והוא מספיק גדול למטרות אלו. גדול השולחן, סוג העץ, צבעו ופרמטרים נוספים הם אלו שבסופו של דבר יקבעו את המחיר של המוצר. מומלץ לעיין במספר חנויות – הן באינטרנט והן מחוצה לו, על מנת לקבל החלטה המבוססת על ההיצע העדכני בשוק. אז מה עוד חשוב בשולחן כתיבה איכותי? המשיכו לקרוא.

כיסא אורתופדי

ניתן לשים לב כי ילדים רבים בבית הספר יושבים בכיסא מכופפים, כאשר הכתפיים שלהם שמוטות מטה. הם כותבים במחברות שלהם, כאשר כל הגב שלהם מכופף ולאחר מכן זה מתבטא גם בעמידה הלא ישרה שלהם. במידה ומלכתחילה אותם ילדים יישבו בבית על כיסא אורתופדי מול שולחן כתיבה בגובה המתאים להם, הבעיה הזו לא תתקיים ולא תיווצר להם שום בעיה בגב.

שולחן כתיבה מעץ מלא!

שולחן כתיבה עדיף לרכוש מעץ מלא, מאחר והוא איכותי יותר, בעל אריכות חיים לטווח הארוך ובדרך כלל נראה גם טוב יותר. את השולחן ניתן להשאיר בצבעים הטבעיים של העץ, או לצבוע אותו בצבעים מיוחדים לילדים, ללא עופרת וחומרים מסוכנים. לפני הכול דואגים לילדים, באמצעות רהיטים איכותיים.

חייגו אלינו
052-8275005