שטיחים – מדוע לקנות חדש

שטיחים - מדוע לקנות חדשהרבה פעמים אנחנו משקיעים את מיטב כספנו ברכישה של שטיחים יוקרתיים , רק כדי לגלות כי ברבות השנים השטיחים נעשו בלויים ומלאים בכתמים או קרעים , אז עולה הצורך לזרוק את השטיחים הישנים ולרכוש שטיחים חדשים.

ניקוי שטיחים

זה בהחלט נחמד לרכוש שטיחים חדשים, אולם לא תמיד זוהי אפשרות הכרחית, בפרט כאשר קיימים כיום שירותי ניקיון המציעים שירותי ניקוי שטיחים וכן שירותי ניקוי ספות איכותיים שיכולים להחזיר את השטיחים והרהיטים למצבם הקודם ובהרבה פחות כסף.

אם אתם מחפשים דרך לחסוך בהוצאות ולשמור על הסביבה על ידי שימוש חוזר בשטיחים קיימים מאשר לרכוש שטיח חד שלחלוטין, להלן כמה יפים לגבי תיקון שטיחים –

סוגי השטיחים לניקוי

חשוב להבין שישנן שטיחים פשוטים שלא מצריכים ידע מיוחד עבור התיקון שלהם ,כפי שמצריך חיפוי פסיפס, ולעומת זאת ישנם שטיחים אומנותיים באריגת מומחה.

גם אם ישנם קרעים וחלקים חסרים בשטיח, ישנה אפשרות לבצע שיחזור או להזמין חלקי שטיח מתאימים , דבר שמבצעים מתקני שטיחים מקצועיים.

שטיחים שנארגו בעבודת יד מצריכים שימוש בחומרי גלם דומים ולכן מצריכים מומחיות וניסיון רב של מתקני השטיחים.

שטיח שמצריך ניקיון ולא תיקונים מאסיביים, מספיקה עבודת הסירוק בתום העבודה ותיקון של שולי השטיח, בנוסף מוסיפים דבק עמילני על מנת לחזק את גב השטיח.

ייבוש השטיח

לאחר שנוקה ותוקן השטיח יש צורך לייבש אותו.

תהליך הייבוש מצריך מכשיר מיוחד וידע בנושא. ישנם חדרי ייבוש מיוחדים אבל חשוב לשים לב לאותם שטיחים אשר מצריכים ייבוש טבעי בלבד על מנת שלא יהרסו.

תהליך חידוש של שטיחים כולל לרוב ניעור של השטיח, השרייה של השטיח במים עם דטרגנט , הברשה של השטיח לאחר ניקוי שלו, שטיפה במרכך מיוחד עבור שטיחים , שטיפה נוספת במים רכים ולאחר מכן ביצוע של סחיטה עדינה של כל המים מן השטיח.

וודאו כי המקום בו שמתם את השטיח לניקוי הינו עם ביטוח כדי שלא תתקלו בהפתעות לא נעימות בהמשך הדרך, מתקני שטיחים רציניים יעבדו אך ורק עם ביטוח עבור השטיחים.

מחיר בעבור ניקוי

שטיחים - מדוע לקנות חדשתמיד בדקו עם מנקה שטיחים מה להערכתו סדר גדול מחיר ניקוי השטיח שלכם, לפעמים מצב השטיח כה רע, עד כי עדיף שלא להשקיע כסף בתיקון שלו, או לחילופין שהתיקון מצריך הוצאה כספית רבה כי מדובר בשטיח שתיקנו כרוך במומחיות רבה.

תיקון של שטיחים רלבנטי עבור שטיחים איכותיים ויקרי ערך, את הניקוי הפשוט השאירו עבור השטיחים הפשוטים יותר בבית.

חייגו אלינו
052-8275005